Drodzy Federaci, mamy dla Was miłą wiadomość. Powstał i uprawomocnił się pierwszy okręg Federacji dla Rzeczypospolitej, gratulacje dla koleżanek i kolegów z OW16.

Budujemy siłę partii błyskawicznie w kolejce już czekają następne okręgi. Pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków i zachęcamy do dołączenia w szeregi FdR.

Piotr Mierzwa

A teraz co nieco o naszych wspaniałych działaczach z ciechanowskiego... Piotr Mierzwa został delegatem do władz Krajowych i Prezesem Okręgu Płockiego -Ciechanowskiego oraz Koordynatorem do budowy struktur partii Federacji dla Rzeczypospolitej w województwie mazowieckim. Piotr Mierzwa dotychczasowy przewodniczący Federacji dla Rzeczypospolitej okręgu 16 płocko - ciechanowskiego, został w dniu 08.05.2020 na wniosek członków Federacji dla Rzeczypospolitej okręgu wyborczego 16 w skład, który wchodzili : Piotr Mierzwa, Henryk Parzniewski, Tomasz Latarski, Izabela Jakubowska, Artur Jankowski, Daniel Lubowiedzki, wybrany Prezesem Okręgu Płocko - Ciechanowskim obejmującym swoim zasięgiem miasto Płock oraz powiaty, płocki, ciechanowski, płoński, sochaczewski, mławski, gostyniński, sierpecki, przasnyski, żyrardowski, żuromiński.
W ten sposób także Okręg 16 ukonstytuował się i zaistniał, jako pierwsza powstała komórka terytorialna partii Federacji dla Rzeczypospolitej.
Zarząd Federacji dla Rzeczypospolitej powołał także Piotra Mierzwa jako Koordynatora Wyborczego w wyborach na Urząd Prezydenta RP Marka Jakubiaka oraz do budowy struktur partii Federacji dla Rzeczypospolitej w województwie mazowieckim.
Piotr Mierzwa w ostatnich wyborach parlamentarnych do Senatu uzyskał prawie 20 tysięcy głosów.
W ostatniej kadencji Sejmu był szefem Biura Poselskiego Pana Posła Marka Jakubiaka w Płocku.
Bardzo szanowany i skuteczny lokalny działacz społeczny.
Gratulujemy,
Życzymy sukcesów.